Історія успіху: «Erste Bank»

Розроблена компанією E-consulting система на основі Microsoft Dynamics забезпечує повну інформаційно-аналітичну підтримку процесу ведення продажів.

Історія успіху: «Erste Bank»

Холдинг Erste Group Bank AG один з найбільших постачальників фінансових послуг в Центральній і Східній Європі. Erste Group Bank AG фокусується на роздрібному бізнесі та фінансовій підтримці малого і середнього підприємництва.

  • Галузь: банківська сфера
  • Кількість підрозділів: 2505

Проблеми клієнта

Недоліки в автоматизації процесу обслуговування клієнтів

Запропоноване рішення: Система XRM®

Запропоноване рішення: Система XRM®

XRM® (англ. EXtended Relationship Management — розширена система управління відносинами з клієнтами) — галузеві рішення на платформі Microsoft Dynamics 365.

XRM®-система пишеться спеціально під бізнес-завдання клієнта, тому вона легко інтегрується в існуючу інфраструктуру компанії.

Які вигоди отримав клієнт після впровадження XRM®

Відгуки клієнта

  • Андрій Лущевський

    На сьогодні банки активно йдуть в ногу з диверсифікацією продуктів і послуг, а також впровадженням нових програм і систем, які дозволяють полегшити і поліпшити обслуговування своїх клієнтів. Erste Bank не став винятком, і в своїх відділеннях пропонує клієнтам-автолюбителям оформити поліс ОСАГО.

    Не дивлячись на те, що даний вид страхування є досить складним в організації та вимагає суворої звітності, розроблена компанією E-consulting система Microsoft Dynamics CRM забезпечує повну інформаційно-аналітичну підтримку процесу ведення продажів і дозволяє відстежити місце розташування будь-якого поліса. Також дана система веде облік втрачених і зіпсованих полісів, що в свою чергу робить простіше, зручніше, швидше, а головне - підвищує якість обслуговування наших клієнтів. Безпосередньо для співробітника банку, інтерфейс програмного комплексу зручний і зрозумілий в роботі для будь-якого користувача. Безумовно, кожна система вимагає навчання роботи з нею, але завдяки разовому тренінгу та наданим відеоматеріалам, ми отримуємо бажаний результат і навчений персонал.

Інші проекти E-consulting

Всі історії успіху