Історія успіху: «SI BIS»

XRM®-рішення на платформі Microsoft Dynamics CRM реалізовує схему функціонування компанії, яка відповідає вимогам сучасної організації взаємин клієнт-менеджер і керівник-співробітник.

Історія успіху: «SI BIS»

SI BIS - один з провідних інтеграторів ІТ та Бізнес-рішень України, успішно реалізував понад 200 комплексних проектів з побудови, управління, модернізації та супроводу ІТ-інфраструктур, заснованих на принципах інтеграції ІТ та Бізнес-процесів.

  • Галузь: IT
  • Кількість співробітників: 51-200

Проблеми клієнта

Недоліки в автоматизації взаємовідносин "клієнт-менеджер і керівник-співробітник"

Запропоноване рішення: Система XRM®

Запропоноване рішення: Система XRM®

XRM® (eXtended Relationship management — розширена система управління відносинами з клієнтами) — галузеві рішення на платформі Microsoft Dynamics 365.

Використання XRM® — це наступний крок у розвитку CRM, коли процеси охоплюють не тільки взаємини з клієнтами, а й роботу з партнерами, постачальниками, організацію взаємовідносин всередині компанії.

Які вигоди отримав клієнт після впровадження XRM®

Відгуки клієнта

  • Дмитро Богун

    Компанія "SI BIS" висловлює свою подяку фахівцям компанії E-consulting за реалізацію проекту по впровадженню платформи Microsoft Dynamics CRM. XRM-рішення на платформі Microsoft Dynamics CRM реалізовує схему функціонування компанії, яка цілком відповідає вимогам сучасної організації взаємин клієнт-менеджер і керівник-співробітник.

    Дана система надає нашим співробітникам всі інструменти для професійного і якісного виконання своїх обов'язків. Завдяки розподілу продажів за стадіями і станом, створюється статистика в реальному часі, формується воронка продажів, як в графічному, так і в табличному вигляді, яка завжди доступна для перегляду. Впровадження системи дозволило поліпшити якість роботи департаменту маркетингу, пов'язане з оцінкою ефективності маркетингових кампаній і задоволеністю замовників. Глибока аналітика як для керівництва, так і для менеджерів дозволяє визначати точки потенційного зростання і оптимізувати бізнес-процеси компанії.

Інші проекти E-consulting

Всі історії успіху