Чому Microsoft Dynamics?

4 модулі в 1 рішенні

 • Керування продажами

  Щоб скоротити цикл продажів, підвищити відсоток укладених угод і утримати більшу кількість клієнтів, надайте вашим співробітникам можливість створювати єдине уявлення про клієнта, спростіть і автоматизуйте процеси продажів. Microsoft Dynamics 365 забезпечує менеджерів з продажу швидким доступом до потрібних даних в режимах онлайн і оффлайн, тому вони можуть працювати ефективніше.

  Читати більше
 • Керування маркетингом

  Надайте фахівцям з маркетингу потужні засоби для сегментації клієнтів, сучасні функції управління кампаніями і можливості всебічного маркетингового аналізу - тобто все необхідне для вдосконалення маркетингових програм, підвищення їх ефективності та відстеження ключових показників.

  Читати більше
 • Керування сервісом

  Надайте співробітникам відділу по роботі з клієнтами всю інформацію про клієнтів, кошти управління справами, історію обслуговування і допоміжну інформацію, тим самим забезпечивши їх незамінним інструментом для всебічного та ефективного обслуговування клієнтів, зміцнення їх довіри і, в кінцевому рахунку, формування більш вигідних відносин.

  Читати більше
 • Керування виїзним обслуговуванням

  Підіймайте ефективність роботи виїзних технічних фахівців, надавши їм доступ до даних бек-офісу з мобільних пристроїв, щоб вони могли віддалено отримувати і вводити дані замовлень та нарядів. Скорочуйте операційні витрати, завчасно усуваючи недоліки. Ви отримуєте зменшення операційних витрат на виїзне обслуговування, а також підвищення прибутку, коефіцієнта усунення проблем, рівня задоволеності клієнтів і ефективності планування.

  Читати більше

У Вас залишилися питання про продукт, компанію E-consulting або наш досвід впровадження?

Зв'яжіться з нами — наші менеджери дадуть відповіді на всі питання та надішлють супровідні матеріали

(Поштові домени ".ru" не обробляються)
(Вкажіть номер в міжнародному форматі)

Ми гарантуємо, що ваші контактні дані в безпеці і не будуть передані третім особам