Історія успіху: MOYО

Український роздрібний продавець електроніки підвищив обсяг продажів завдяки змінам в споживчому маркетингу за допомогою XRM® Loyalty

Історія успіху: MOYО

MOYО — українська мультибрендова мережа магазинів електронної техніки. У 2009 році з'явився перший магазин, а сьогодні в Україні налічується 45 торгових точок в 26 містах країни.
Компанія створює принципово новий формат сервісу, впроваджуючи сучасні інноваційні рішення для комфорту користувача. Кожен бажаючий може купити товар у роздрібному магазині, замовити онлайн з доставкою або оформити самовивіз.

  • Галузь: ритейл
  • Кількість працівників: до 500 осіб
  • Дата впровадження продукту: жовтень 2016

Проблеми клієнта

Від нової CRM-системи в компанії очікували гнучкості платформи і можливість масштабування. Легкий і інтуїтивно зрозумілий інтерфейс для механіки лояльності і широкі можливості інтеграції, які були відсутні, було необхідно впровадити.

Запропоноване рішення: Система XRM® Loyalty

Запропоноване рішення: Система XRM® Loyalty

Компанією E-Consulting була розроблена спеціальна система управління відносинами з клієнтами — XRM Loyalty на базі Microsoft Dynamics 365 і Azure.

Які вигоди отримав клієнт після впровадження XRM® Loyalty

Відгуки клієнта

  • Максим Левченко, директор департаменту клієнтського досвіду MOYO

    Фахівці «Е-консалтинг» реалізували проект, який дозволяє вирішувати наші стратегічні завдання. Основною перевагою компанії є дуже злагоджена командна робота.

    В результаті виконана інтеграція з front-, back- і e-commerce проектом. Сьогодні це дозволяє покупцеві в режимі реального часу звертатися в процесинг і отримувати видозмінений чек.

    Клієнти вже встигли оцінити зручність комунікації по різних каналах. Раніше оператор міг обробити одне і те ж замовлення, але в різних каналах комунікації (дзвінок і е-mail), не розуміючи, що це один і той же клієнт. Зараз же в MOYO є можливість одразу визначити замовлення клієнта та максимально швидко відреагувати на його запит.

Інші проекти E-consulting

Всі історії успіху