"Суфлювання"

29.02.2024

 

Розглянемо функцію "Суфлювання" в нашому XRM Contact-Center. Вона дозволяє менеджерам з Contact Center проводити навчання новачків більш ефективно, не створюючи дискомфорту під час реального спілкування з клієнтом.
Ця функція також надає можливість відслідковувати якість роботи операторів. Супервізор або менеджер може приєднатися до дзвінка, або оператор може самостійно подати запитна суфлювання. Під час приєднання супервізор зможе слухати розмову оператора з клієнтом і надавати підказки, які не буде чути клієнт.
Важливо відзначити, що у нас є й інша корисна функція - підслуховування. У цьому режимі менеджер або супервізор може приєднатися до дзвінка, залишаючись непоміченим оператором, на відміну від режиму суфлювання.
Після кожного дзвінка всі дані надходять в аналітику та стають доступними операторам у вигляді Дашбордів. Ці функції допомагають вам поліпшити ефективність вашого Контакт Центру та оптимізувати обробку запитів клієнтів.

 

У вас залишилися питання?

Хочете дізнатися більше про умови техпідтримки, компанію E‑Consulting або наш досвід роботи? Зв'яжіться з нами — все розповімо і покажемо.

(Поштові домени ".ru" не обробляються)

Ми гарантуємо, що ваші контактні дані в безпеці і не будуть передані третім особам