5 порад щодо вибору інтегратора CRM

16.04.2020
5 порад щодо вибору інтегратора CRM

Вибір інтегратора, як і вибір самого програмного забезпечення CRM не слід сприймати легковажно. Від цього буде залежати успіх вашого проекту. Щоб проект CRM був успішним, вам потрібен надійний і компетентний постачальник рішень. Про те, яким він повинен бути, буде написано далі.

Офіційний партнер

Компанія-партнер або видавець CRM, буде володіти великими навичками і знаннями в роботі з програмним забезпеченням, тому що його команда навчена роботі з даним продуктом.

Прозорість

Незалежно від того, йде мова про терміни або ціну, краще працювати з інтегратором, який буде відкритий в відношенні умов його робіт. Обговорення всіх аспектів на початку проекту дозволить вам не опинитися в середині проекту з вичерпаним бюджетом і непрацюючою CRM.

Досвід

Якщо ваш CRM-проект вимагає певних налаштувань і розробок, краще вибрати інтегратора, який давно працює з завданнями, схожими на ваші. В іншому випадку виберіть постачальника послуг, що спеціалізується на нетипових проектах.

Бізнес орієнтований

Проект CRM — це не тільки технологія. Крім того, проектами CRM часто керують менеджери з продажу або маркетингу. Щоб ваш проект відповідав очікуваному успіху, виберіть інтегратора, здатного зрозуміти ваші технічні та комерційні проблеми.

Техпідтримка

Вам потрібен інтегратор, здатний реагувати на запити протягом всього проекту. У будь-який час ваш інтегратор повинен бути в змозі проінформувати вас про хід робіт над проектом і надати консультацію в рамках вашого контракту на обслуговування.

Якщо у вас є які-небудь сумніви щодо можливостей інтегратора, не соромтеся питати про його попередній досвід.