Microsoft Teams для шанувальників НБА

05.08.2020
Microsoft Teams для шанувальників НБА

Microsoft Teams стала платформою для віртуальної підтримки спортсменів на іграх NBA. В рамках технологічного партнерства Microsoft і NBA було розроблено рішення на базі нового режиму Together mode в Microsoft Teams, яке дозволить переосмислити можливості підтримки спортсменів в режимі реального часу.

Починаючи з 30 липня, NBA буде оснащувати кожну ігрову площадку світлодіодними екранами висотою 17 футів (приблизно 5 м), які охоплюють три сторони арени. Ці «трибуни» будуть заповнені більш ніж 300 вболівальниками за допомогою режиму Together mode, в якому використовується технологія сегментації Штучного Інтелекту, що дозволяє об'єднати людей на загальному фоні.

Цей новий досвід, який вперше з'явився в результаті партнерства NBA і Microsoft, дає фанатам можливість відчути, що вони сидять поруч один з одним на живій грі, не покидаючи свого будинку. Гравці будуть відчувати підтримку на майданчику і бачити реакцію фанатів в реальному часі. Глядачі трансляцій, які спостерігають за грою з дому, відчують енергію натовпу, а також побачать віртуальні стенди, заповнені фанатами.

Партнерство між Microsoft і NBA здійснюється не вперше. У квітні 2020 року NBA і Microsoft уклали стратегічний альянс для створення нових можливостей для шанувальників баскетболу, наприклад, нової платформи для взаємодії з фанатами, що пропонує персоналізовані трансляції ігор в прямому ефірі, історичних відеоархівів, а також унікальних інструментів аналізу для шанувальників NBA, тренерів і стримерів.

Джерело: news.microsoft.com/ru-ru/nba-together-mode-microsoft-teams