Як отримати максимум від віддаленої роботи

29.03.2021
Як отримати максимум від віддаленої роботи

МОЖЛИВОСТІ, ЩО ДОПОМАГАЮТЬ СПІВПРАЦЮВАТИ З КОМАНДОЮ:

Багатьом з нас не вистачає розмов в коридорах по дорозі на збори і назад, в яких народжувалися нові ідеї, або стовпотворіння навколо дошки, на якій замальовували візуальні схеми бесід. Нам потрібні рішення, які забезпечать максимальну гнучкість, щоб люди могли співпрацювати в будь-якому місці і в будь-який час.

За даними дослідження Work Trend Index, проведеного для Microsoft, понад 80% менеджерів очікують, що після пандемії корпоративна політика буде більш гнучкою, що передбачатиме можливість працювати з дому, і більше 70% співробітників говорять, що розраховують скористатися такою можливістю. Покладатися на інструменти, що вимагають загального фізичної присутності, більше недоцільно.

За часів гібридної роботи бізнес-лідери хочуть дати людям можливість збиратися разом і ділитися своїми кращими ідеями. Ми хочемо допомогти з рішеннями, досить гнучкими, динамічними і хмарними, щоб забезпечити спільну роботу звідки завгодно.

Ніколь Херсковіц, генеральний менеджер Microsoft Teams

1. Спільна робота і творчість за допомогою Microsoft Whiteboard в Teams.

Електронну дошку Whiteboard легко запустити і почати ділитися ідеями. У зборах Teams натисніть кнопку «Поділитися» і ви побачите Whiteboard серед варіантів. Виберіть його - і починайте мозковий штурм. Ви можете розмістити на дошці текст, стікери, записати порядок денний і багато іншого. Пройшли часи питань «а хто-небудь може сфотографувати дошку і поділитися з групою?». Вся робота буде автоматично збережена, щоб ваша команда могла звертатися до неї і оновлювати її в будь-який час.

Дошку Whiteboard легко підготувати перед зустріччю. Просто двічі клацніть запрошення на збори в Календарі Teams, перейдіть на вкладку Whiteboard і підготуйте дошку. Коли почнуться збори, ваша заздалегідь підготовлена ​​дошка вже буде там.

Для проектів і довгострокових обговорень можна додати Whiteboard в канал Teams. Дошка буде доступна учасникам каналу, і вони зможуть переглядати та оновлювати її в будь-який час, щоб проводити мозкові штурми і спільно працювати. Просто натисніть кнопку «+» у верхній частині будь-якого каналу Teams, щоб додати вкладку, виконайте пошук за словом Whiteboard і слідуйте підказкам, щоб назвати свою дошку, після чого опублікуйте її, якщо потрібно повідомити канал про те, що вона тепер включена.

Якщо ви берете участь в великому зібранні, то можете використовувати переговорні кімнати в Teams для невеликих групових бесід. Створити спеціальну дошку для кожної кімнати легко. Приєднавшись до переговорної кімнати, виберіть Microsoft Whiteboard в розділі Share content ( «Поділитися контентом») в Teams.

2. Отримуйте від учасників відгуки в режимі реального часу за допомогою опитувань в Teams.

Чи проводите ви великомасштабне навчальне заняття, чи ведете щомісячні загальні корпоративні збори або віддалено викладаєте в класі, опитування на зборах Teams дозволяють доповідачам отримувати зворотні відгуки в режимі реального часу і перетворювати відвідувачів на активних учасників. Ці опитування використовують інфраструктуру і засоби Microsoft Forms для розширення можливостей віртуальних зустрічей.

Як учасник або організатор зустрічі ви можете заздалегідь підготувати опитування. Просто перейдіть в чат зборів Teams або в деталі відомостей про збори Teams і додайте (кнопкою +) додаток Forms як вкладки, щоб почати створити опитування. Ця вкладка буде автоматично називатися Polls («Опитування»).
Під час зборів доповідач або організатор може запустити опитування, не виходячи з вікна зборів, спочатку клікнувши значок Forms («Форми») у верхній частині вікна Teams. Всі підготовлені опитування з'являються на правій панелі, де можна вибрати, яке опитування «запустити».

Після зустрічі можна оцінити результати опитування безпосередньо на вкладці Polls («Опитування»). Можна навіть експортувати їх в книгу Excel, щоб провести аналіз, поділитися з колегами або переглянути їх в Інтернеті в додатку Forms. Завдяки засобам аналізу даних, які пропонує Forms, ви зможете прискорити створення опитувань і прийняття рішень на основі інформації, зібраної з їх допомогою.

3. Перетворіть презентації за допомогою PowerPoint Live в Teams.

На віртуальній зустрічі важче розуміти настрої учасників, бачити вираз їхніх облич і взаємодіяти з ними. Щоб вирішити цю проблему, ми створили PowerPoint Live в Microsoft Teams. Це ексклюзивне і унікальне рішення принесе користь як доповідачам, так і слухачам, завдяки широким можливостям створення презентацій в PowerPoint і спільної роботи в Microsoft Teams. Учасники зборів отримають інструменти для взаємодії, залучення інших учасників і виконання дій відповідно до їх потреб.

PowerPoint Live в Teams надає всі інструменти, необхідні для впевненого проведення презентації. Тепер ви можете переглядати замітки, взаємодіяти з учасниками в чатах і бачити свою аудиторію - і все це в одному вікні. Крім того, стало легко і зручно переходити від доповідача до доповідача.

Користь отримають не тільки доповідачі. Слухачі можуть взаємодіяти з контентом, таким як гіперпосилання та відео, переглядаючи матеріали в своєму власному темпі. Це задає новий спосіб взаємодії людей з презентаціями та утримує увагу аудиторії.

Всім нам складно переосмислювати підходи до роботи в гібридному світі. Але коли я оцінюю потенціал таких технологій, як Microsoft Whiteboard, «Опитування» і PowerPoint Live в Teams, я натхненний можливостями, що відкриваються. Ми можемо створити світ, в якому люди знаходять зв'язок один з одним і обмінюються ідеями для інновацій в просторі і часі, залишаючись в курсі подій і синхронізуючись, де б вони не знаходилися і коли б у них не з'являлася можливість для участі. Але це тільки початок. У нас великі плани по розширенню можливостей додатків Office в Teams, які зроблять віртуальну творчість природним, захоплюючим явищем.

Ніколь Херсковіц, генеральний менеджер Microsoft Teams

Джерело: https://news.microsoft.com/ru-ru/office-microsoft-teams/