Якщо ви вирішили інтегрувати CRM, важливо зробити це вірно

16.04.2020
Якщо ви вирішили інтегрувати CRM, важливо зробити це вірно

Зіткнувшись із кількістю пропонованого CRM-програмного забезпечення, не завжди легко прийняти рішення. Щоб допомогти вам зробити правильний вибір, ми зібрали важливі кроки, які ви повинні виконати, щоб вибрати ваше програмне забезпечення для управління CRM. Вибір програмного забезпечення CRM - це довгострокове бізнес-рішення. Як зробити найкращий вибір?

Створіть команду проекту

Хоча важливо враховувати думки майбутніх користувачів, рішення щодо проекту CRM повинні прийматися невеликим комітетом під наглядом керівника проекту, який може приймати рішення у разі незгоди.

В ідеалі цей комітет повинен складатися з людей, які представляють компанію, таких як директори різних департаментів, які займаються використанням програмного забезпечення CRM.

Слідкуйте за проблемами

Є декілька причин, чому ви купували або модифікували програмне забезпечення CRM, і вони повинні бути загальною темою, яка проходить крізь ваші дослідження.

Оберіть користувацьке програмне забезпечення

Програмне забезпечення CRM призначене для того, щоб залишатися в бізнесі протягом декількох років. Щоб ваше програмне забезпечення для CRM росло тими ж темпами, що і ваш бізнес, виберіть програмне забезпечення, яке ви можете налаштувати за потреби.

Ознайомтеся з рішеннями

Вибравши остаточні рішення для свого проекту, ознайомтеся з ними. Не соромтеся задавати питання та вимагати демонстрації у продавців, яких ви зустрічаєте. Це дозволить вам дізнатися більше про особливості продукту та побачити, чи підходить він вам.