Демоверсія
CRM для Банку - XRM® Banking

Керуючись досвідом впровадження в найбільших банках України та зарубіжних країн, ми пропонуємо комплексні CRM рішення для корпоративного, SMB і роздрібного банкінгу, які підтвердили свою ефективність в проектах впровадження.

Реалізовані проекти
Володимир Москаленко Заступник директора
Департаменту роздрібного бізнесу АТ "Ощадбанк"

"Зручність інтегрованих з CRM роздрібних сервісів, не тільки збільшує продажі, але і сприяє розвитку лояльності клієнта, конкурентоспроможності та привабливості нашої пропозиції на ринку"

Детальніше
Гаухар Бейсимбаєва Керуючий директор ForteBank

"Реалізація рішення забезпечила скорочення часу на виконання операцій з обслуговування клієнта і надаючи свободу для бізнесу у розрізі зміни процесів в ході експлуатації системи. Крім того, ми побачили потенціал розвитку системи для автоматизації процесів корпоративного бізнесу."

Детальніше
CRM для Банку - XRM® Banking
Рішення для бізнес-напрямків банку
ФУНКЦІОНАЛЬНІ МОЖЛИВОСТІ СИСТЕМИ
image
ЧОМУ XRM BANKING?
Можливість інтеграції з усіма системами (включаючи АБС), що забезпечують єдиний інтерфейс для операцій і єдиний профіль клієнта для вибудовування відносин. Гнучкість системи забезпечує можливість поступового розвитку, впровадження за функціональними напрямками і модулів
Спробувати
спробуйте наші рішення безкоштовно Отримайте безкоштовно 30-денний пароль для доступу до демонстраційної версії системи Microsoft Dynamics 365