Перейти Атлантику на веслах за допомогою Microsoft Teams

13.02.2020
Перейти Атлантику на веслах за допомогою Microsoft Teams

Анна і Кемерон Маклін використовують інструмент Microsoft не тільки для зв'язку з близькими, але і для отримання новин про погоду від команди підтримки на березі під час змагань Talisker Whisky Atlantic Challenge.

У змаганні, яке називають найскладнішою гребний гонкою в світі, добираючись від канарського острова Гомера до Антигуа в Карибському морі. Учасники проводять 60 днів в морі в маленькому човні, борються з 12-метровими хвилями, акулами, поганим самопочуттям і розкладом, по якому вони сплять і гребуть змінами по дві години. Щоб ви розуміли складність цієї гонки: на веслах через Атлантику перейшли менше людей, ніж побувало на вершині Евересту.

Хоча цю дистанцію пройшли вже багато змішаних жіночо-чоловічих команд, Анна і Кемерон вважають себе першими братом і сестрою серед учасників.

У розмові через Teams на 35-й день подорожі Анна сказала, що інструмент Microsoft вкрай важливий для отримання повідомлень і підтримки.

«Завдяки Teams ми можемо спілкуватися з будь-якою людиною в світі, перебуваючи посеред Атлантичного океану. Це абсолютно необхідний інструмент, - сказала Ганна. - Він виявився просто мрією, тому що ми можемо підтримувати двосторонній діалог з родиною, друзями та спонсорами. Ми ділимося новинами і фотографіями в режимі реального часу, отримуємо прогнози погоди та іншу інформацію. Це важливо для успіху і швидкості нашого плавання. Teams допомагає нам вибирати оптимальний, найпряміший курс. Налаштувати все виявилося легко. Ми підключаємося до Інтернету через супутник, а потім відкриваємо додаток Teams на моєму телефоні. І все".

Ганні 25 років і вона працює на партнера Microsoft, компанію AlfaPeople. Разом з Кемероном (32 роки) вони зараз треті в парній гонці серед 34 суден. Кожен з них спалює безліч кілокалорій в день і бореться з нестачею сну, виснаженням, мозолями і саднами. Їх харчування складається з «космічної їжі», яку потрібно змішувати з водою і залишати на палубі, щоб сонце нагріло її. Морська вода фільтрується для пиття, і їм необхідно випивати не менше 10 літрів в день.

Хоча вони досвідчені веслярі і брали участь в університетських змаганнях, ніщо не могло підготувати їх до гонки такого масштабу.

Анна і Кемерон проведуть 60 днів у маленькому човні, борючись з 12-метровими хвилями, акулами, поганим самопочуттям і розкладом, по якому вони сплять і гребуть змінами по дві години.

«Ночами дуже складно, - сказала Ганна. - Якщо не світить місяць, вночі настільки темно, що не видно власних рук, не кажучи вже про хвилі, які розбиваються об борт і загрожують перевернути човен. Одного разу вночі море було таким бурхливим, що ми зламали весло».

«Кожен новий день приносить нові виклики. У нас зламався водяний фільтр і автоматичне кермо, а одного разу за нами пливла чотирьохметрова, як мені здалося, акула. Але у нас немає іншого вибору, крім як долати ці випробування, проявляючи силу і наполегливість».

Парі залишається близько 480 кілометрів до фінішу, і Анна вже мріє про прості радощі.

«Не можу дочекатися, коли побачу маму і тата і міцно обійму їх, - сказала вона. - Ще я дуже хочу прийняти гарячий душ і поїсти свіжих фруктів і овочів».

Джерело: https://news.microsoft.com/ru-ru/atlantic-ocean-microsoft-teams/