Ліцензії на продукти Microsoft

Ліцензії на продукти Microsoft

Ліцензії на продукти Microsoft
Ми — компанія E-consulting — Золотий партнер Microsoft, тому досконально розбираємося у всіх нюансах ліцензування продуктів компанії. Поставляємо програмне забезпечення як малому бізнесу, так і великим корпораціям з тисячами співробітників.

Купуючи програмне забезпечення у нас ви можете бути впевнені в тому, що отримаєте підходящі рішення для свого бізнесу, які можна буде легально використовувати на території країни.

Ми підберемо для вас оптимальний пакет, і роз'яснимо всі нюанси установки та налаштування продуктів, щоб ви не переплачували за непотрібну вам функціональність.

Azure — платформа хмарних обчислень

Azure
Microsoft Azure — це надійна платформа, що забезпечує збереження даних і пропонує безліч різних служб для аналізу, обчислень і роботи з ними 24/7.

Ви отримаєте доступ до віртуальних серверів і дисків Azure, а також до сервісу управління базами даних SQL. Підсистема розподілу навантаження забезпечить високий рівень продуктивності системи і її постійну доступність для співробітників компанії і користувачів.

У вашому розпорядженні конструктор, що дозволяє створювати рішення для клієнтів на основі їх інтересів. У цьому допоможуть служби Xamarin, HockeyApp і Azure Cosmos DB. Додатково можна підключити інтерфейс технологій Microsoft Azure, Data Lake Analytics і HDInsight.

Office 365 — робота з документами

Office 365
Повний набір офісних додатків, тепер доступний за помісячною або щорічною передплатою. Office 365 об'єднує в собі: Word, Excel, PowerPoint, Outlook, OneNote, з усіма актуальними оновленнями і доповненнями: Teams, Skype for Business, SharePoint, OneDrive.

Завдяки тісній інтеграції додатків, співробітники отримають по 1 ТБ хмарного сховища, загальний доступ до файлів, календарів, зустрічей, зможуть ефективно працювати, і бути на зв'язку в будь-який час.

Щомісяця додатки Office отримують оновлення і розширюють функціональність. Прості інструкції і цілодобова підтримка від Microsoft допоможуть швидше приступити до роботи.
Ціна

OneDrive — хмарне сховище даних

OneDrive
OneDrive для бізнесу — це сучасне і функціональне хмарне сховище даних, що надає можливість спільної роботи з файлами і документами на всіх пристроях.

Користувачі отримують по 1 ТБ простору для зберігання даних. З файлами можна працювати офлайн. Зміни, що вносяться в автономному режимі, додадуться автоматично під час наступного з'єднання.
 
У зв'язці з пакетом Office 365, сховище OneDrive дає можливість обмінюватися файлами, працювати над ними разом з колегами і контрагентами. Дані не потраплять в чужі руки завдяки функції шифрування і регулярній перевірці відповідності.

PowerBI — система аналітики

PowerBI
Набір інструментів для бізнес-аналізу і формування онлайн-звітів, що допомагає наочно побачити всі процеси компанії. Прибуток, обсяги закупівель і продажів, товарні залишки, відвідуваність сайту, відсоток лояльних клієнтів — ці, і безліч інших даних будуть автоматично збиратися в єдину систему Power BI.

Система дозволяє отримувати дані з тисячі джерел, аналізувати, виявляти приховані закономірності за допомогою функцій групування, прогнозування, кластеризації. Користувачі Power BI Pro можуть працювати з даними, використовуючи мову формул DAX, що застосовується в Excel. Дані можна завантажувати на комп'ютер і пересилати.
Ціна

SharePoint — спільна робота в компанії

SharePoint
SharePoint забезпечує спільну злагоджену роботу клієнтів, співробітників і партнерів компанії. Дозволяє працювати, систематизувати і легко знаходити дані, розробляти, публікувати додатки і сайти. Розподіл прав доступу дає можливість вибудувати логічну організацію процесів і захистити дані.

Систему SharePoint Server можна розгорнути і керувати локально або розмістити на серверах Microsoft. До складу входять всі функції SharePoint Foundation, а також управління контентом, бізнес-аналітикою, пошуком в корпоративному середовищі, особисті сайти і канал новин.

Замість локальної установки і розгортання SharePoint Server, можна підписатися на план Office 365 або окрему службу SharePoint Online.

У Вас залишилися питання про продукти Microsoft, компанію E-consulting або ліцензії?

Зв'яжіться з нами — наші менеджери дадуть відповідь на всі питання і вишлють супровідні матеріали

Ми гарантуємо, що ваші контактні дані в безпеці і не будуть передані третім особам

Вкажіть Ваші контакти

Ми гарантуємо, що ваші контактні дані в безпеці і не будуть передані третім особам