Ідея CRM приваблива, але ви не впевнені, що вона потрібна?

12.02.2020
Ідея CRM приваблива, але ви не впевнені, що вона потрібна?

Перш ніж прийняти остаточне рішення, пам'ятайте, CRM здатна допомогти вам:

✅ Керувати бізнес-діяльністю компанії
Завдяки інструментальним панелям, персоналізованим і автоматизованим звітам, програмне забезпечення CRM дозволяє точно знати про кількість втрачених і залучених клієнтів щороку і розрахувати вартість залучення 1 клієнта.

✅ Скоротыть цикл продажів
Встановивши програмне забезпечення CRM, можна автоматизувати багато завдань і оптимізувати процеси. В результаті, CRM дозволить вашим продавцям проводити більше часу з клієнтами і менше займатися адміністративними завданнями.

✅ Краще керувати даними і економити час
Ви зберігаєте багато даних в файлах Word і Excel, але не можете швидко витягти з них потрібну інформацію? Програмне забезпечення CRM дозволяє зберігати, сортувати і використовувати всі ваші дані в одному безпечному місці і дає вам гарантію, що ви знайдете потрібну інформацію всього за пару кліків.

✅ Підвищити задоволеність клієнтів
У компанії, де кожен керує своїми даними, відсутність співробітника може призвести до втрати інформації (наприклад, обіцянка знижки при наступній покупці), що може мати негативний вплив на задоволеність клієнтів.

Коли число потенційних клієнтів, з якими ви працюєте, стає занадто великим щоб ви могли покладатися на свою пам'ять, це означає, що прийшов час інвестувати в CRM. Тому, навіть якщо ви не спілкуєтеся з ними кожен день, ваш CRM повідомить вам, де ви зупинилися під час останньої розмови.