Демоверсія
Microsoft Dynamics 365– керуйте бізнесом ефективно!

Організовуйте роботу Вашого підприємства за допомогою гнучких рішень від Microsoft!
Впроваджуйте CRM-систему від провідного розробника програмного забезпечення у світі!

Спробувати
CRM-система під Ваші процеси, а не навпаки

Використовуйте найкращі практики управління у готових рішеннях
або легко налаштовуйте індивідуальні процеси!

Спробувати
Достатньо одного разу спробувати!

Скористайтеся 30-денним демонстраційним доступом до базової системи
або запросіть пароль до наших галузевих рішень

Спробувати
Навіщо Вам CRM система?

CRM система (customer relationship management) – це стратегія ведення бізнесу, що направлена на вивчення і розуміння потреб існуючих й потенційних клієнтів. Завдяки консолідації повної інформації про замовників й історії взаємодії з ними, формується план залучення і утримання своїх споживачів, що і гарантує збільшення прибутку. Не дивлячись на своє визначення (управління взаємовідносин з клієнтами), CRM виходить далеко за рамки оптимізації і обліку клієнтського поля і пов’язаних задач, а також може керувати будь-яким об’єктом і процесом на підприємстві.

CRM для продажів, маркетингу і сервісу

 

Microsoft Dynamics 365 дозволяє будувати бізнес-процеси згідно ефективних моделей, обраних компанією (у продажах, маркетингу, обслуговуванні) або сценарію, обраним бізнес-логікою системи.

 

Починаючи зі збору і систематизації інформації про клієнта, система направляє співробітників дотримуватися встановлених правил, забезпечуючи всією необхідною інформацією, а також інструментами для ведення діяльності.

 

Разом з тим CRM система надає інструменти контролю керівництву, завдяки якому можна відслідковувати, що зроблено, і визначати, що потрібно зробити для досягнення результату. Реалізації даної стратегії сприяють також широкі аналітичні можливості системи, а опція ймовірності здійснення угод на етапах продажу дозволяє прогнозувати загальний фінансовий результат.

Отримайте потік якісних «лідів»
Плануйте продажі, прогнозуйте дохід
Сформуйте регламент процесу продажів
Пропонуйте клієнту релевантний продукт
Автоматизуйте рутинні задачі персоналу
Відслідковуйте угоди, контролюйте виконавців
Відслідковуйте ефективність маркетингових вкладень
Утримуйте клієнтів якісним обслуговуванням
54 компанії використовують ці галузеві рішення
відгуки наших клієнтів Наші проекти краще відзеркалюють нашу філософію да досвід
Відповідаємо на питання
1
ЩО CRM ДАЄ БІЗНЕСУ?

Порядок в процесах, інструменти автоматизації роботи, чіткість аналізу / планування і повний контроль. Дізнайтеся про переваги та можливості CRM докладніше.

Детальніше
2
ЯК ОБРАТИ CRM СИСТЕМУ?

CRM система повинна відповідати вимогам і специфіці вашого бізнесу. Зверніться до нас за консультацією. Ми поділимося знаннями та інформацією.

3
ЯКІ ПЕРЕВАГИ MICROSOFT DYNAMICS 365?

Основне - це гнучкість платформи: можливість адаптувати під ваш бізнес і розвивати систему в подальшому, в тому числі, самостійно.

4
ЦІКАВИТЬ MICROSOFT DYNAMICS 365 – З ЧОГО ПОЧАТИ?

Спробуйте безкоштовну версію нашого продукту, а ще краще - зверніться до нас за консультацією. Ми допоможемо визначити цілі і розібратися з існуючими можливостями.

5
А, МОЖЕ, ДОСТАТНЬО БЕЗКОШТОВНОЇ CRM?

Можливо, що для початку буде достатньо. Ознайомтеся з інформацією по посиланню нижче, задавайте нам питання.

Детальніше
6
ЩО ЩЕ ПОТРІБНО ВРАХУВАТИ?

Впровадження CRM - це проект, тривалість і складність якого залежить від потреб бізнесу, а його успішність - від правильної постановки завдань системі. Пропонуємо також ознайомитись з переліком запитань задаваеми питань.

Детальніше
спробуйте наші рішення безкоштовно Отримайте безкоштовно 30-денний пароль для доступу до демонстраційної версії системи Microsoft Dynamics 365